• gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery

DHOMA DRURI

Vilat prej druri, me një kapacitet rreth 12 m2, të mjaftueshme për 2 persona., jane të rehatshme dhe të dekoruara ngrohtë. Dhomat janë me krevat dopio ose me dy krevate tek.

Të gjitha dhomat ofrojnë komoditetet e mëposhtme;

 • LCD cabel TV
 • Mini frigorifer
 • Kondicioner
 • Tharse flokësh
 • Peshqire te personalizuar
 • Recepsion 18 orësh
 • Zone për lënien e bagazheve
 • Exchange
 • Aktivitete ujore

etc….

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *