• gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery
 • gallery

DUPLEX SUPERIOR TIPI A

Duplex superior me një kapacitet rreth 100 m2, të mjaftueshme për 6 persona, është ndarë në dy dhoma gjumi dhe një verandë me pamje të mahnitshme nga deti. Për një akomodim të rehatshëm dhe mbreslënës, këto dhoma janë të pajisuara me mobilim modern dhe dizenjuar me ngjyra të ngrohta dhe relaksuese.

Të gjitha dhomat ofrojnë komoditetet e mëposhtme;

 • LCD cabel TV
 • Mini frigorifer
 • Kondicioner
 • Tharse flokësh
 • Peshqire te personalizuar
 • Extra bed
 • Recepsion 18 orësh
 • Zone për lënien e bagazheve
 • Exchange
 • Shazllon te personalizuar (plazh i madh /Foli Marine)
 • Aktivitete ujore

etc….

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *